گروه فنی و مهندسی نقش بلیغ

گروه فنی و مهندسی نقش بلیغ با تکیه بر تیمی توانمند و کارآمد از سال ۱۳۹۰ فعالیت خود در زمینه طراحی سایت و بهینه سازی سایت را آغاز نمود، این مجموعه در راستای اهداف بلندمدت خود توانست با تیمی حرفه ای و هزینه هایی مرقوم بصرفه, خدمات مناسبی برای مشتریان خود ارائه کند.

امروز بعد از گذشت نیم دهه از فعالیت های این گروه، پیشرفت و رضایتمندی را در مشتریان خود می بینیم و این موهبت را قدر میدانیم و بر این باور هستیم کیفیت خط پایانی ندارد و اگر بقاء و رضایتمندی مشتریان خود را خواستاریم می بایست روز بروز خدمات بهینه تری به مشتریان خود ارائه کنیم.

7+

سال تجربه مستمر

10+

متخصص در خدمت شما

100+

مشتری راضی

5+

خدمت برای رشد کسب و کار شما

به رشد کسب و کار خود سرعت بدهید

پیام ما ساده و شفاف است. یک مجموعۀ موفق، تنها با تبلیغات و جایزه‌های میلیونی خلق نمی‌شود. موفقیت زمانی اتفاق خواهد افتاد که شما، مشتری‌های خود را به چشم انسان‌هایی واقعی ببینید. انسان‌هایی که فکر می‌کنند و تصمیم می‌گیرند. رشد یعنی شما فکر و انرژی خود را پای بهتر کردن زندگی این انسان‌ها بگذارید.

گروه فنی و مهندسی نقش بلیغ قصد دارد همراه شما، فصلی نو در بازاریابی کسب و کارهای (دیجیتالی) ایران آغاز کند. رویکردی نو که از کسب و کارها می‌خواهد دیدی طولانی‌مدت داشته باشند. دیدی که درآمد امروز و راهکارهای کوتاه‌مدت تبلیغاتی را با کیفیت، شفافیت، آموزش و صمیمیت پیوند می‌زند. نگاهی که بر ایجاد روابط پایدار با مشتری‌ها تاکید دارد.