بهینه سازی سرعت وردپرس

یکی از مهم ترین دغدغه های امروز هر مدیر سایتی افزایش ورودی گوگل و کسب رتبه های بهتر در موتور های جستجوگر است. گوگل هم اعلام کرده برای اینکه رتبه بهتری داشته باشید باید سرعت لود سایتتان را افزایش دهید. سایت هایی که رتبه لود بهتری دارند و کاربر زمان کمتری برای لود کردن آنها صرف می کند در نتایج بالاتر نمایش داده خواهند شد.

گروه فنی و مهندسی نقش بلیغ

مزایای بهینه سازی وردپرس

همانطور که گفته شد سیستم مدیریت محتوای وردپرس کارایی بالایی دارد و مجموعه زیادی از امکانات را در بر دارد. اما این سیستم مدیریت محتوی چندان بهینه نیست و در خیلی از موارد کاربران از طیف وسیعی از ویژگی های وردپرس استفاده نمی کنند، با این حال این امکانات در سیستم اجرا شده و منابع مصرفی هاست را بالا می برند و در نتیجه سرعت وبسایت وردپرسی را کاهش می دهند. برای اینکه از این اتفاق جلوگیری کنید باید مجموعه ای از اقدامات را تحت عنوان بهینه سازی وردپرس انجام دهید که نیازمند علم و تجربه بالایی می باشد.

وردپرس دارای ویژگی های برجسته ای مانند افزونه های فراوان، محیط کاربری آسان، متن باز بودن، امنیت بالا، ساختار مناسب برای سئو و غیره می باشد که از آن انتخابی ساخته اند که به راحتی نمی توان از آن صرف نظر کرد. بعد از راه اندازی وبسایت برای افزایش سرعت وردپرس بهتر است اقدامات لازم را انجام دهید تا بیشتر دیده شده و در صفحه اول گوگل حضور پیدا کنید.

مزایای بهینه سازی وردپرس

سرعت لود وب سایت شما چندین برابر بیشتر خواهد شد. افزایش سرعت لود وب سایت وردپرسی شما ۱۰۰٪ تضمینی می باشد.

بهبود رتبه سئو

بهینه بودن وب سایت یکی از مهمترین فاکتور ها در بهبود رتبه سئو می باشد از این رو بهبود رتبه سئو تضمینی می باشد.

بهترین رتبه در Gtmetrix

با سرویس بهینه سازی وردپرس به صورت ۱۰۰٪ تضمینی بهترین رتبه را در وب سایت Gtmetrix دریافت کنید.

رفع باگ ها

رفع باگ های موجود در پوسته و افزونه های وب سایت Css,Js شما یکی دیگر از اقدامات انجام شده در بهینه سازی وردپرس می باشد.