اخبار

پیام نوروزی گروه فنی مهندسی نقش بلیغ

بسم الله الرحمن الرحيم

سلام و درود بر شما کاربران ، نمایندگان و همكاران عزيز؛
فرارسيدن سال نو و بهار طبيعت بر شما و خانواده محترمتان مبارك باد!
سالي سرشار از سلامتي، موفقيت، شادي و خوشبختي را براي شما عزيزان آرزومندم و از همراهيتان با نقش بلیغ  در سال هاي گذشته كمال سپاسگزاري را دارم.
در سال ١٣٩٥ مشكلات متعددي در حوزه خدمات پيام كوتاه، موجبات نارضايتي شما همراهان عزيز را فراهم نمود كه برخي از آن ها از سمت مجموعه ما و بسياري از آن ها خارج از توان و كنترل ما و از سمت سياست گذاري هاي كلي حوزه پيام كوتاه بود.
در سال پيش رو، هدف و همت نقش بلیغ  بر ارائه سرويس با كيفيت، فراهم آوردن خواسته هاي كاربران و نمايندگان و به حداقل رساندن مسائل و مشكلات در حوزه خدمات خود مي باشد.
اميد است همان طور كه تاكنون كنار هم توانستيم بالاترين ميزان ارسال پيامك در كشور را رقم بزنيم، در سال جديد نيز عنوان با كيفيت ترين و كاملترين سامانه جامع تحت وب (فراتر از حوزه پيام كوتاه) را به دست آوريم.
بنده و تيم فني این مجموعه (متشكل از برنامه نويس و توسعه دهنده) اولويت اصلي خود را در سال جديد ارائه سرويس پايا، امن و با كيفيت قرار داده ايم و اميد است نيمه اول سال ١٣٩٦، به اين مهم در كنار شما عزيزان دست يابيم.
در صورتي كه در سال اخير، قصوري از مجموعه ما و بنده مشاهده نموديد، خواهشمندم بزرگوارانه گذشت نموده و سال جديد ما را ياري نماييد تا با كمك هم اتفاقي بزرگ رقم بزنيم…

با اميدي روشن به فردا

دیدگاهتان را بنویسید